Lattelecom interaktīvā televīzija

Lattelecom interaktīvā televīzija ir digitālās televīzijas veids, kurš tiek pārraidīts izmantojot Lattelecom interneta pieslēgumu.

Šī TV signāla pārraides veida galvenā atšķirība, no, piemēram, digitālās virszemes televīzijas, ir tāda, ka varat „vadīt” to ko saņemat uz sava TV ekrāna. Ne velti tās nosaukums ir interaktīvā televīzija.

Interaktīvā televīzija piedāvā Pamata kanālu paku un septiņas papildus pakas, kuras var izvēlēties pēc katra interesēm: Filmu paka, Bērnu paka, Sporta paka, Populārzinātniskā paka, Mūzikas paka, Krievijas paka.

Pieejama visur

Lattelecom interaktīvā interneta televīzija ir pieejama visur, kur vien ir Lattelecom fiksētā tālruņu līnija vai Lattelecom optiskais interneta tīkls.

Tā, kā interaktīvā televīzija tiek pārradīta izmantojot Jūsu interneta pieejas kanālu, tad lai nerastos domstarpības par pakalpojumu kvalitāti Lattelecom nodrošina Interaktīvo TV tikai komplektā ar kādu no saviem interneta pieslēguma veidiem.

TV vēl neredzētas funkcijas

Lattelecom interaktīvā televīzija nodrošina funkcijas, kuras nav pieejamas nevienā citā televīzijas veidā:

 • TV ieraksti
 • Pārraižu arhīvs
 • Pāreja uz raidījuma sākumu
 • Atgādinājums
 • TV Gids

Tas ir iespējams pateicoties interaktīvās televīzijas spējai ne tikai saņemt TV signālu, bet arī to pārraidīt, tādā veidā no savas pults varat komandēt savu TV operatoru.

TV ieraksts

Ne visi varam gulēt caurām dienām ar kājām griestos, ir arī jāstrādā. Tāpēc laikā, kad esat darbā vai pavadāt laiku pie dabas ar ģimeni Jums noderēs TV ieraksta funkcija.

Tas ir kā personīgais video magnetafons, tikai bez papildus izmaksām.

Raidījuma ierakstīšana ir vienkārša – izvēlieties TV Gidā radījumu, kuru noteikti gribat redzēt un atzīmējiet to lietojot interaktīvā TV pulti. Raidījums tik ierakstīts un varēsiet to vēlāk noskatīties jebkurā brīdī, tuvāko 5 dienu laikā.

TV ieraksta funkcija ir pieejama visiem tiem kanāliem, kuri TV Gidā apzīmēti ar sarkanbaltu aplīti.

Pārraižu arhīvs

Pat gadījumos, kad neesat izvēlējies ierakstīt kādu raidījumu, interaktīvā televīzija piedāvā pārraižu arhīvu. Tur glabājas visi, pēdējo piecu dienu laikā, pārraidītie TV raidījumi.

Tāpat kā ar TV ierakstu – varat pārtīt reklāmas un skatīties tikai filmu vai spēli, tāpat īpaši interesējošās vietas varat noskatīties atkārtoti.

TV pārraižu arhīvs ir pieejams visiem tiem kanāliem, kuri TV Gidā ir apzīmēti ar sarkanu aplīti.

Pāreja uz raidījuma sākumu

Līdzīgi kā Lattelecom interaktīvās TV ierakstīšanas funkcija un pārraižu arhīvs arī šī ir tipiskam TV pakalpojumam neierasta funkcija.

Arī tad, ja ir gadījies nokavēt raidījuma sākumu varat ar savu pulti nodot komandu TV operatoram, ka vēlaties redzēt raidījumu no paša sākuma.

Izmantojot TV Gidā esošo informāciju par raidījumu tas tiks rādīts no paša tā sākuma. Pat gadījumos, kad raidījums ir sācies agrāk, nekā iepriekš norādīts programmā, Jūs varēsiet to pārtīt vēl līdz pat 5 minūtēm atpakaļ.

Tāpat kā iepriekš aprakstītajos pakalpojumos arī šeit varat raidījumu iepauzēt vai patīt uz priekšu un atpakaļ izlaižot reklāmas un noskatīties interesējošās daļas atkārtoti.

Atgādinājums

Ja pa TV pēc brīža sāksies raidījums, kuru negribat nokavēt, tad ar TV Gida palīdzību varat izvēlēties sevi interesējošo raidījumu un uzlikt tam atgādinājumu. Pa to laiku varat skatīties citas programmas vai sērfot pa kanāliem, bet tiklīdz pienāks norādītais laiks uz TV ekrāna parādīsies paziņojums, ka izvēlētais radījums pēc brīža sāksies – tāds, lūk, ir atgādinājums.

Šī funkcija ir pieejama pilnīgi visiem kanāliem un raidījumiem, kuri atrodami Lattelecom interaktīvās televīzijas TV Gidā.

TV Gids

TV Gids tas ir vieglākais veids kā uzzināt raidījumu programmu un pat iegūt filmu un raidījumu anotācijas.

TV Gids ir pieejams visiem Jūsu izvēlētajiem kanāliem, neatkarīgi no kanālu pakas.

Tieši ar TV gida palīdzību savā interaktīvajā TV pieslēgumā varat diktēt TV ieraksta un citus noteikumus.

Pieslēgums katram budžetam

Interaktīvā TV ir pieejama dažādās komplektu pakās, gan ar DSL interneta pieslēgumu, gan ar Lattelecom optisko interneta pieslēgumu, tāpat tam visam par nelielu samaksu varat piekombinēt arī fiksēto tālruni ar bezmaksas zvaniem Lattelecom tīklā un lētiem zvaniem uz ārzemēm.

 • Interaktīvā TV ar DSL internetu ir pieejama sākot no Ls 13,97.
 • Interaktīvā TV ar optisko internetu ir pieejama sākot no Ls 15,98.

Pieslēgums un ierīkošana

Piesakot Lattelecom interneta pieslēgumu šajā lapā, jūs saņemsiet 5 latu atlaidi, šī summa tiks atskaitīta no Jūsu tekošā Lattelecom rēķina.

Pēc pieslēguma pieteikšanas ar Jums sazināsies laipna Lattelecom klientu servisa pārstāve, kura ar Jums saskaņos pieslēguma ierīkošanas laiku.

Norunātajā dienā pie Jums ieradīsies Lattelecom meistars un pieslēgs gan Jūsu izvēlēto interneta pieslēgumu (ja tas Jums vēl nav pieslēgts), gan arī pieslēgs Jūsu televizoram speciālu interaktīvās televīzijas dekoderi un uzstādīs visus kanālus un kanālu pakas.

Slēdzot ilgtermiņa līgumu visu nepieciešamo tehniku Jūs saņemsiet bez maksas. Lattelecom tehniķu darbs uzstādot un regulējot tehniku arī būs bezmaksas.

Priekšrocības

Lattelecom interaktīvā televīzija saviem lietotājiem piedāvā funkcijas, kuras ir pieejamas atsevišķi tikai iegādājoties papildus aparatūru simts un vairāk latu vērtībā.

Šajā pakalpojumu pakā tas viss tiek piedāvāts ne vienkārši par zemāku maksu, bet pilnīgi bez papildus maksas. Lattelecom interaktīvā televīzija ir Latvijā unikāls piedāvājums, kura priekšrocības varat izbaudīt arī Jūs.

Lattelecom ir lielākā Latvijas telekomunikāciju kompānija, un tāpēc tā var nodrošināt bezmaksas 24 stundu servisa numurus visiem saviem pakalpojumiem, ieskaitot interaktīvo interneta televīziju.

Speciālie piedāvājumi

Ja esat jaunā māmiņa, skolotāja vai invalīds, tad Jūs varat saņemt Lattelecom interaktīvo televīziju par īpaši zemu cenu.

This entry was posted in Lattelecom. Bookmark the permalink.

2 Responses to Lattelecom interaktīvā televīzija

 1. sintija says:

  vai latalekom interaktva telvizijas pulti var iegadaties atseviski?

 2. Roberts says:

  Interaktīvās televīzijas pulti var iegādāties kādā no Lattelecom veikaliem.

  Ir divu modeļu pultis, vienas cena ir Ls 10.08, otras cena Ls 12.25.

  Sīkāku info par par Lattelecom veikalu adresēm var iegūt lapā http://www.lattelecom.lv/majai/Lattelecom_veikali/Adreses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>